SEKTÖR TEMSİLCİLERİ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

Teknoloji Fakültesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte sektör temsilcileri öğrencilerle bir araya gelerek iş tecrübelerini aktardı.

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi, sanayici ve iş adamlarını öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. Son etkinliğe İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar, TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Kesik, Elektrik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Temsilcileri Salih Börekçioğlu ve Halil Atay, Optimum Sistem Makineleri Genel Müdürü ve Firma Sahibi Tansel Cavit Kulak, ABB Elektrik A.Ş (ABB Robotics) Teknik Satış Destek Mühendisi Mustafa Umut Akan katıldı.
İŞBİRLİĞİ
Sektör temsilcileri, Teknoloji Fakültesi Dekanlığı’nda yapılan toplantının ardından, öğrencilerle sınıflarda söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerle sektörün kendilerinden beklentilerini, iş potansiyellerini, gelecekte karşılaşabilecekleri fırsatları, alanlarındaki önemli hususları ve yaşadıkları iş tecrübelerini paylaşan sektör temsilcileri, söyleşi sonrasında da bölüm başkanlıklarında öğretim elemanlarıyla bir araya geldi. Söyleşilerde işbirliği ve projelerin önemine dikkat çekildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE