Selçuklu Ocakları'nda "Atcan" ataması

Selçuklu Ocakları, Akyazı İlçe Başkanlığına H.Burak Atcan atandı.

Selçuklu Ocakları'nda "Atcan" ataması

Genel Merkezi Sakarya’da bulunan Selçuklu Ocakları, Akyazı İlçe Başkanlığına Hikmet Burak Atcan Atadı. Atcan, "Çıkmış olduğumuz bu yolda başta Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Sayın Eyüp YILMAZ’a, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve sakarya il başkanım Enver Yılmaz’a beni bu oluşum içine layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Davamız , Selçuklu Ocakları’mız için son nefesimize kadar çalışacağız . Atacan ; Çıkmış olduğumuz bu yolda başta Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Sayın Eyüp YILMAZ’a, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve sakarya il başkanım Enver Yılmaz’a beni bu oluşum içine layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Davamız , Selçuklu Ocakları’mız için son nefesimize kadar çalışacağız . Rabbim davamızı , yolumuzu muvaffak eylesin.

İl Başkanı Enver Yılmaz;,"Sakarya da hızlı bir şekilde teşkilatlarımızı kurmaya devam ediyoruz kısa süre içerisinde inşallah tüm ilçe teşkilatlarımızı tamamlamış olacağız bu vesileyle Akyazı ilçe başkanı olarak Hikmet Burak ATACAN'I Yetkilendirdik rabbim hayırlı uğurlu etsin aramıza hoş geldi” dedi

Genel Başkan Yılmaz,"Değerli kardeşimiz Hikmet Burak ATACAN’ın aramızda bulunmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Davamıza katılarak bizi onure etti. Rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah ” dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER