Serdivan'daki o caddede çalışmalar başlatıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlar tarafından sürekli tepkilere yol açan Serdivan’a bağlı Süleyman Binek Caddesi’nde asfalt çalışmaları başlatıldı. 

Serdivan'daki o caddede çalışmalar başlatıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleyman Binek Caddesi’nde asfalt çalışmaları başladı. Altyapı çalışmaları tamamlanan caddede Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı marifetiyle başlatılan zemin rehabilite işlemleri de sona erdi. Yaklaşık bin 500 metrelik uzunluğa, 13 metre genişliğe sahip Süleyman Binek Caddesi, ekiplerin asfalt çalışmalarını tamamlamasıyla yeni yüzüne kavuşacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, üstyapı yenileme çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanacağı ve caddenin yenilenen haliyle vatandaşların kullanımına sunulacağı ifade edildi.

Bölünmüş yol olacak

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından Süleyman Binek Caddesi’nde başlatılan asfalt çalışmalarına ilişkin şu ifadeler paylaşıldı: “Bölgede tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından üstyapıda da yenileme işlemlerini başlattık. Zemini rehabilite ettik ve asfalt serim çalışmalarının ardından yeni yüzüne kavuşturacağız. Yaklaşık bin 500 metre uzunluğa, 13 metre genişliğe sahip olan Süleyman Binek Caddesi bölünmüş yol olarak hizmet sunacak, kaldırım ve bisiklet yolları da caddede yer alacak. Asfalt çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacak. Şehrimize ve bölgemize hayırlı olsun.”


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 20:17
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakaryalı
Sakaryalı - 2 hafta Önce

NE GEREK VARDI Kİ BİZ ALIŞMIŞTIK !!! BU ARADA BÜYÜKŞEHİR SAKIN ERENLER MAHALLESİ 206 SOKAK VE 174 SOKAK A GELMEYİN ARAÇLARINIZA Bİ ŞEY OLMASIN!!!!!!!!!!!!!!!!!! ERENLER BELEDİYESİ KURULSADA HEPİMİZ RAHAT ETSEK!