Serdivan’a Noter açılacak. Alemdar'dan yer önerisi...

Sakarya'ya yeni kurulacak olan Noter'in Serdivan'a kurulmasına karar verildi. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da yer önerisinde bulundu...

Serdivan’a Noter açılacak. Alemdar'dan yer önerisi...

Sakarya Noter Odası Başkanı Mehmet Ermiş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.
Sakarya’da yeni bir noter hizmet binası açılacağını belirten Sakarya Noter Odası Başkanı Mehmet Ermiş, Adalet Bakanlığı yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde yeni noterin Serdivan’da hayata geçirilmesine karar verildiğini ifade ederek, yer tespiti noktasında fikir alış verişinde bulunmak için Başkan Yusuf Alemdar’a ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.
Hayırlı Olsun
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sosyal ve kültürel hayatın yanı sıra ekonomik ve ticari anlamda önemli bir konuma sahip olan ve her geçen gün kendisini yenileyerek planlı bir şekilde büyüyen Serdivan’a noter hizmetinin gelecek olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, Serdivan için atılan bu adımın hayırlı olmasını temenni etti.
Serdivan’ın Merkezi
Mart ayında büyük açılışı yapılması planlanan Cadde 54’ün noter işlemleri konusunda en uygun noktalardan bir tanesi olduğuna değinen Alemdar, Cadde 54’ü Serdivan’ın yeni merkezi konseptiyle tasarladıklarını belirterek “Biz Cadde 54’ü Serdivan’ın hem sosyal, hem kültürel, hem de ekonomik faaliyetlerin merkezi olarak planladık. Şu anda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Büyük açılış için gün sayıyoruz. Cadde 54 ile sadece sosyal yaşamın standartlarını değil, Serdivanımızın yeni istihdam olanaklarını da arttıracağız. Noter hizmet binasının da bu potansiyelin merkezinde yer almasını isteriz.” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 15:17
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
hayırlı olsun
hayırlı olsun - 5 ay Önce

hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER