Serdivan’da 23 Nisan coşkusu 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılında Serdivan’da İstiklal Marşı coşkuyla okundu.

Serdivan’da 23 Nisan coşkusu 

Vatandaşlar sokağa çıkma yasağı kapsamında İstiklal Marşı’na evlerinin balkonlarından eşlik ederken Serdivan Belediyesi iletişim merkezi ve yardım biriminde görevli tüm personel de sosyal mesafe kuralına uyarak bu coşkuya ortak oldu. Türk bayrağı istiklal marşı eşliğinde göndere çekildi. 
Saat 21.00’da Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleştirilen program kapsamında hep birlikte İstiklal Marşı okunurken eş zamanlı olarak da tüm Serdivan’da hoparlörlerden seslendirildi.
Program sonunda katılan tüm personele teşekkür eden Başkan Alemdar, “Hemşehrilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında 7 gün 24 saat görev yapan tüm arkadaşlarımla bir kez daha teşekkür ederim. Bu anlamlı günde hemşehrilerimiz balkonlarında bizler de burada 23 coşkusuna ortak oluyoruz. Bir kaz daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Bugün Ramazan Ayı’nın da başladığı özel bir gün. Tüm İslam aleminin, milletimizin Ramazan-ı Şerif’ini de tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

banner3
YORUM EKLE