banner67

Serdivan'da artık sabır kalmadı! 'Sesimizi duyun...'

Serdivan Esentepe Mahallesi'nde son bir haftadır yaşanan elektrik kesintileri vatandaşı İllallah ettirdi

Serdivan'da artık sabır kalmadı! 'Sesimizi duyun...'

Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattı(0531 209 49 49)'na mesaj gönderen bir vatandaş elektrik kesintileri yüzünden yaşadıkları mağduriyeti anlattı.


Okuyucu, Serdivan Esentepe Mahallesi'nde son bir haftadır enerjinin sürekli gidip geldiğini ve bu yüzden elektronik onlarca eşyanın bozulduğunu yazdı.


Şikayet yazısında şu ifadeler yer aldı:

"Merhaba kolay gelsin Serdivan Esentepe mahallesinde yaklaşık iki haftadır sık sık elektrik kesintileri yaşanıyor kar yağarken de kesintiler oldu fakat kar yokken de sık sık kesintiler yaşıyoruz örnek dün akşam yani 26.01.2021 akşamı ne yağmur ne kar vardı ama saat 19:30 -22:00 arası yine elektrikler yoktu. İşin daha da kötü olan tarafı elektrik kesintisinin olduğu saatlerde ara ara elektrik gel git yapıyor, düşük voltaj veriliyor vs. Bu da mahalleninin elektronik aletlerini, kombilerini bozuyor herkes kombinin bozulmasından şikayetçi bu konuyla alakalı da kimse bir açıklama da yapmıyor sebep de söylemiyor sadece SEDAŞ'ı arayınca bant kaydından kesintiyle alakalı çalışmaların sürdüğünü dinlemekle kalıyoruz. Yardımcı olur mahallenin sesini duyurursanız sevinirim. İyi çalışmalar"

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 10:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esentepe sakinolmayanı
Esentepe sakinolmayanı - 1 ay Önce

Oy vermiyi mi %70 ak çıkıyor burdan ama hizmet 0 15 senedir değişen tek şey Camiler.

32 evler sakini
32 evler sakini - 1 ay Önce

32 evler ve Esentepe yıllar önce hizmet anlamında istenmeyen bölge bunu bu bölgede bilmeyen yok, sebebide belli ama bu keyfi ceza ne zaman bitecek bakalım ? Sonra bu bölge bize nize oy vermiiiii?

Muhammed
Muhammed - 1 ay Önce

Beşköprü mahallesinde yaşanan kesintilerde artik gına getirdi hizmet veremiyorsaniz kapatin dükkanınızi kardeşim ay sonu hemen getiriyorsunuz karşıma faturayı ödeyin diye

Serdivan
Serdivan - 1 ay Önce

Oy verirken bir kere daha düşün ey sakaryalılar

Misafir
Misafir - 1 ay Önce

ADAPAZARI'NDA ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN BIKTIK!..