Serdivan’da bu fırınlar ve iş yerleri açık olacak! 

Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sokağa çıkma yasağının uygulanacağı ilimizde, Serdivan ilçesinde açık olacak olan fırın, eczane ve akaryakıt istasyonlarının listesi belli oldu 

Serdivan’da bu fırınlar ve iş yerleri açık olacak! 

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, üç günlük sokağa çıkma yasağı kapsamında vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için Serdivan genelinde gerekli tüm tedbirlerin alındığını belirtti.
Alemdar, bu süreçte vatandaşların ilçe genelinde hizmet verecek olan eczane, fırın ve akaryakıt istasyonlarının bilgilerine Belediye’nin internet sayfasından ve sosyal medya hesaplarından ulaşabileceklerini söyledi.
Serdivan Belediyesi ile 4445450 çağrı merkezi ve 05316085676 WhatsApp iletişim hattı üzerinden de 7/24 iletişime geçilebileceğini dile getiren Başkan Yusuf Alemdar, “Hemşehrilerimizin tüm taleplerini karşılamak için süreç başladığı günden bu güne görev başındayız. Üç günlük sokağa çıkma yasağı boyunca da tüm ekip arkadaşlarımızla sahada olmaya devam edeceğiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Çağrı merkezimiz ve WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Günün her saati vatandaşlarımız taleplerini bizlere iletebilir.” dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER