"Serdivan’daki Birlik ve Beraberliğimizin En Güçlü Çimentosu"

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ile birlikte muhtarlarla bir araya geldi.

"Serdivan’daki Birlik ve Beraberliğimizin En Güçlü Çimentosu"

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle düzenlenen programda Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Yusuf Alemdar ve AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, muhtarlarla her zaman bir ve birlikte olduklarını söyledi.
Bizlere Destek Oluyorlar
Vatandaşlara hizmet noktasında muhtarların çok önemli bir görevi ifa ettiğini belirten Başkan Yusuf Alemdar, “Milletimize hizmetin ilk adresi ve ilk müracaat noktası muhtarlarımız; vatandaşlarımızla belediyemiz arasında önemli bir köprü görevi kurarak, talep ve önerilerin iletilmesi ve anında çözüme kavuşması noktasında bizlere destek oluyorlar. Muhtarlarımızla birlikte yakalamış olduğumuz bu ahenk; Serdivan’daki birlik ve beraberliğimizin de en güçlü çimentosudur.” ifadelerini kullandı.
Dirsek Temasında Olmaya Devam Edeceğiz
Mahalle muhtarları ile her zaman dirsek temasında olduklarının altını çizen Başkan Alemdar, Serdivan için muhtarlarla koordineli hareket etmeye devam edeceklerini belirterek, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.
Devletin Görünen Yüzü
Birlikte nice muhtarlar gününe kavuşma temennisinde bulunan AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ise, “Cumhurbaşkanımız 19 Ekim’i Muhtarlar Günü ilan ederek muhtarlara ne kadar değer verdiğini bir kez daha ortaya koydu. Sizler mahallelerinizde devletin görünen yüzü, emniyetisiniz. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 
Biz Bir Aileyiz
Ziyaretlerinden ve anlamlı hediyelerinden dolayı tüm muhtarlar adına Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ve AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’e teşekkür eden Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can, “Sayın Cumhurbaşkanımıza da bize böyle bir gün hediye ettikleri için teşekkür ederiz. Biz bir aileyiz. Sadece bugün değil her zaman bir aradayız.” diye konuştu.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE