Ses kaydı ortaya çıktı! Mide bulandıran sözler

Akyazı'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Fatih Nurullah'ın mağdur çocuğun babasıyla yaptığı görüşmenin ses kaydının yayınlandığı iddia edildi

Ses kaydı ortaya çıktı! Mide bulandıran sözler

Akyazı ilçesinde mide bulandıran bir iddiayla gündeme gelen Uşşaki tarikatının lideri olduğu belirtilen Fatih Nurullah'la ilgili yeni gelişmeler gündeme geldi.


12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Fatih Nurullah'ın mağdur çocuğun babasıyla yaptığı telefon görüşmesinin ses kaydının ortaya çıktığı belirtildi.


Yayınlanan bu ses kaydında, Nurullah'ın çocuğun babasını ikna etmeye çalıştığı ve mide bulandıran sözler kullandığı kaydedildi. Nurullah'ın rezilliğin ortaya çıkması durumunda intihar edeceğini veya bulunduğu yeri terk edeceğini söylediği ifade edildi. Yaşanan olayın üzerini örtmek için uzun süre konuşan Nurullah'ın daha sonra savcılığa yapılan şikayet üzerine tutuklandığı öğrenildi.


Öte yandan Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı "gizlilik" kararı alınan ve yayın yasağı getirilen konuyla ilgili haber yapan bazı kurumlar hakkında soruşturma başlatmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2020, 17:18
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER