Şiar'ın annesi ile ilgili korkunç iddialar!

Müge Anlı'nın programında işlenen 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın ölümü ile ilgili ortaya atılan iddialar stüdyoyu karıştırdı. Programa bağlanan bir izleyici anne Gülizar Amanet'in çocuklarına şiddet uyguladığını ve para karşılığı ilişkiye girdiğini iddia etti.

Şiar'ın annesi ile ilgili korkunç iddialar!

Şiar'ı annesi Gülizar Amanet'in ve Hami Bey'in dövdüğü iddiaları şoke etti. Öte yandan Şiar Kılıç'ın her yerinde yara izi olduğu ve her yerinden kanlar geldiği iddiası şoke etti. Evin duvarlarında yer alan kan izleri bu iddiaları güçlendirirken anne Gülizar Amanet ve Hami Bey bu iddiaları kabul etmedi.

ANNE-BABANIN İDDİLARINA TEPKİ GÖSTERDİ

Beykoz'da doğup büyüyen anne Gülizar Amanet 2 yıl içerisinde birçok ev değiştirmiş ve bu ev değişimlerinde eski eşi Samet ile onun yeni sevgilisi Sedef de yer alıyor.

Şu an ise koronavirüs nedeniyle Sakarya'da yaşamaya devam eden aile kendisine yöneltilen suçları kabul etmezken Şiar Kılıç'ın nasıl öldüğü hala bilinmiyor. Öte yandan annenin dengesiz ve çelişkili ifadeleri şüpheleri arttırıyor. Anne Gülizar Amanet bir bölümde Şiar çok sessiz sakin derken bir başka bölümde ise hiperaktif ve çok hareketli olduğundan bahsediyor.

Anne Gülizar Amanet: "Kadın sığınma evinden çıktıktan sonra Şiar'a zeka testi yapıldı ve yüzde 74 zeka geriliği gözüküyor ama ilaç yazacağım onu kullanın" dedi diye doktorun ifadesini söyledi. Ancak baba annenin bu iddiaları karşısında tepki gösterdi ve annenin polise giderek çocuğunun zihinsel engelli olduğunu söylediğini ileri sürdü. Öte yandan mahalleli anneyi kötülerken babanın eli kolu dolu eve geldiğini ve annenin vicdansız olduğunu iddia ettiklerini söyledi.

OLAY

Yangın, 28 Nisan'da Kocaali ilçesi Karşı Mahalle Gökçakır Sokağı'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sokak üzerindeki bir binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Dumanları gören vatandaşlar hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen Sakarya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın sırasında binada olan 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın cansız bedenini itfaiye ekipleri evden çıkardı.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 16:32
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER