SİLAHSIZLANMA İÇİN POSTER HAZIRLADILAR

İl Jandarma Komutanlığının isteği üzerine SAÜ Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi öğrencileri ‘Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’ çalışması yaptılar. Yapılan çalışmayı İl Jandarma Komutanına sunan öğrenciler, Albay’dan tam not aldı

SİLAHSIZLANMA İÇİN POSTER HAZIRLADILAR

İl Jandarma Komutanlığının isteği üzerine SAÜ Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü  öğrencileri ‘Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’ çalışması yaptı.  Öğretim Görevlisi Gökçe Erinç Büyükşengür’ün yürütücülüğünü üstlendiği projeye Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ikinci sınıf öğrencileri Aslıhan Bayyiğit, Burak Gök, Hazal Yıldız, Kerim Turhan, Mutlu Düz, Numan İnci, Ömer Faruk Koç ve Salih Akburak katkı sağladı. İl Jandarma Komutanlığı tarafından misafir edilen öğrencilerin yanında Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Murat Ertürk’te  eşlik etti.
TAM NOT ALDILAR
İki aylık etkili bir çalışma sonrasında İl Jandarma Komutanı J.Albay Cengiz Yiğit’e sunumlarını yapan öğrenciler, komutandan tam not aldılar. Heyecanlı oldukları görülen öğrenciler, ‘ilk kez böylesi ciddi bir projenin içerisinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını, bu çalışma öğrencilik hayatlarının ilk meyvesi olduğunu’ söylediler. ‘Silahla Olmaz’ başlığı altında topladıkları çalışmalarında çeşitli görseller hazırlayarak sunum yapan öğrencileri J.Albay Cengiz Yiğit şükran belgesi ile onurlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER