SİMİT AKP'DEN ÇAYLAR ESNAFTAN

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetimi, ‘Simit bizden, çaylar sizden’ sloganı ile her sabah esnafı ziyaret ederek, onları dinliyor, hükümetin çalışmalarını aktarıyor.

SİMİT AKP'DEN ÇAYLAR ESNAFTAN

AKP Adapazarı ilçe teşkilatı Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat çalışmaların kapsamında da çat kapı esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Yapılan ziyaretlerde ‘simit bizden çay sizden’ sloganı ile sabah erken saatlerde esnafları ziyaret eden AKP Adapazarı ilçe teşkilatı çay ve simit eşliğinde esnafların istek ve şikâyetlerini dinliyor. Siyasetçilerin yalnızca seçim zamanlarında değil normal zamanlarda da halkın içinde olması gerektiğini vurgulayan esnaflar ilçe başkanı Mustafa Ak ve yönetimine seçim olmadığı zamanlarda da yapmış oldukları esnaf ziyaretleri için teşekkür ettiler.
‘HİZMETKARIZ’
Başkan Ak, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bizler AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi biz Milletimize Efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik ilkesi ile hareket etmekteyiz. Vatandaşlarımızın bizlere kolay ulaşabilmesi gerekiyor onun için sürekli vatandaşlarımız ile iç içeyiz. AK Parti olarak başarımızın temelinde milletimiz ile birlikte olmak onların dertlerine ve sıkıntılarına çare bulmak vardır. AK Parti milletimizin partisidir. Bizler millet iradesi dışında bir irade tanımadık milletimizin iradesi ve düşüncesi bizim için çok önemlidir. Ülke olarak önümüzde yeni hedeflerimiz var biz teşkilatlar olarak hükümetimizin yaptıklarını ve yapacaklarını vatandaşlarımıza anlatıyoruz, onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz. 2023 hedeflerimize milletimizin desteği ile emin adımlar ile ilerliyoruz” dedi. Onur ÖZEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER