SINAV BİRİNCİLERİNE TEBRİK ZİYARETİ

AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, 2019 LGS’de tüm soruları doğru yanıtlayarak sınavı birinci olarak tamamlayan Adapazarılı öğrenciler Rana Filiz ve Ahmet Güven Alp Yalılı’yı evlerinde ziyaret etti.

SINAV BİRİNCİLERİNE TEBRİK ZİYARETİ

Tebrik ziyaretine AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel de katıldı.
HAYALLERİN PEŞİNDE
Ziyaretleri değerlendiren Milletvekili Atabek, “Kardeşlerimizin hayallerinin peşinden koşarken attıkları ilk adım bizim gurur kaynağımız oldu. Kendilerini ve ondan desteklerini asla esirgemeyen ailelerini ve emekleri olan öğretmenlerini tebrik ediyoruz. Rabbim bu güzel kardeşimizin yolunu açık etsin inşallah.” diye konuştu. Başkan Işıksu ise, “Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Çok çalışmışlar, değerli aileleri ve öğretmenleri her zaman destek olmuş ve kıymetli evlatlarımız LGS birincisi olarak şehrimizin gurur kaynağı olmuşlar. Tebrik ediyoruz, Allah başarılarını daim eylesin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER