Sınıf arkadaşlarını yayla evinde ağırladı

CHP Akyazı eski İlçe Başkanı emekli öğretmen Mithat Baştan, 45 yıl önce Arifiye Öğretmen Okulunda aynı sıraları paylaştığı sınıf arkadaşlarını Pazarköy yaylasındaki evinde ağırladı.

Sınıf arkadaşlarını yayla evinde ağırladı

Arifiye Öğretmen Lisesinde 45 yıl önce aynı sıraları paylaşan arkadaşlar, CHP Akyazı İlçe eski Başkanı Mithat Baştan tarafından, Pazarköy Yaylasındaki evinde ağırladı. Resim Öğretmenleri Şafak Gökşin’in de katıldığı yayla buluşmasında, 45 yıl önceki anılar yeniden tazelendi. Buluşmaya katılan sınıf arkadaşları samimi bir ortamda unutulmayacak bir gün yaşadılar.
TÜRKÜLER COŞTURDU
Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyet Fakültesi Sosyal Hizmetler bölümünde öğretim üyesi olan Prof. Dr. Necmettin Özerkmen’in sazı ile çaldığı ve hep birlikte söylenilen türküler buluşmaya ayrı bir renk kattı. Yaylanın tabii güzellikleri ve bol oksijenli havasına hayran kalan ve yurdun değişik yerlerinden davete katılan sınıf arkadaşları, kendilerine mükemmel bir ev sahipliği yapan Mithat Baştan ve Eğitim Müfettişi Ergüner Çolak’a teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER