SİYANÜRLÜ PASTAYLA CANINA KIYDI

Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde öğrenim gören 19 yaşındaki Mert Durukan, internetten sipariş ettiği siyanürü pasta ve kolaya karıştırıp tüketerek intihar etti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı

SİYANÜRLÜ PASTAYLA CANINA KIYDI

Sakarya Üniversitesi öğrencisi 19 yaşındaki Mert Durukan, internetten sipariş ettiği siyanürle intihar etti. Olay, Sakarya Üniversitesi'nin Serdivan Esentepe Yerleşkesi'nde bulunan üniversite lojmanlarında önceki gün yaşandı. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Mert Durukan, geçtiğimiz günlerde internette bir alışveriş sitesine girerek siyanür siparişi verdi. Durukan, birlikte yaşadığı Sakarya Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan teyzesinin lojmanında siparişi kargoyla teslim aldı.
SORUN YAŞIYORMUŞ
Bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Mert Durukan, güçlü bir zehir maddesi olan siyanürü, içine karıştırdığı pasta ve kolayla birlikte tüketerek intihar etti. Üniversitede dersleri bittikten sonra eve gelen teyzesi yeğenini yerde hareketsiz yatarken buldu. Eve gelen sağlık ekiplerinin öldüğünü tespit ettiği gencin cansız bedeni otopsi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Otopsi Merkezi'ne götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21