Siz iyi ki varsınız! İmdada yetiştiler...

Sakarya Emniyet Müdürlüğü hafta sonu kısıtlamasında sokak hayvanlarının karnını doyurdu ve kentin dört bir yanında denetim yaptı.

Siz iyi ki varsınız! İmdada yetiştiler...

Sakarya'da hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında polis, yine görevinin başındaydı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında yasak denetimi yaptı.

Ayrıca polis, açık olan iş yerlerinde belge ve satış kontrolü gerçekleştirdi. Yasaklarda yalnız ve aç kalan sokak hayvanlarını yine polisimiz unutmadı.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma(HAYDİ) polisleri ormanda ve şehir sokaklarında yalnız kalan dostlarımızın karnını doyurdu.

Sakarya Emniyeti'nden yapılan açıklamada,"Pandemi tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağında yalnız kalan sokak hayvanlarının imdadına HAYDİ ekiplerimiz yetişti. Çevre, doğa ve hayvanlara karşı işlenen suçların önüne geçmek amacıyla mücadele veren Sakarya Emniyeti sokak hayvanlarına mama ve su verdi. İlimiz genelinde sokak kısıtlaması kapsamında uygulamalarımız yoğun şekilde sürdürülmekte olup, kurallara riayet etmeyen vatandaşlarımız hakkında gerekli işlemler yapılmaktadır." ifadeleri yer aldı.

Polis, şehirde kuş uçurmuyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 14:19
YORUM EKLE