SOFUOĞLU'NDAN ENGELLİYE PROTEZ YARDIMI

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, kendisini görmek isteyen bedensel engelli kişiye evinde ziyarette bulundu. Sofuoğlu, engelli şahsa ayak protezi konusunda yardımcı olduklarını söyledi

SOFUOĞLU'NDAN ENGELLİYE PROTEZ YARDIMI

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, kendisini görmek isteyen bedensel engelli kişiye evinde ziyarette bulundu. Adapazarı Karaosman Mahallesi'nde ikamet eden bedensel engelli İbrahim Şenmeriç'e ziyarette bulunan Sofuoğlu, aile fertleriyle sohbet etti. Sofuoğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, milletvekili seçildiğinde maaşıyla ihtiyaç sahiplerine destek olacağını söylediğini anımsattı. Ailenin zor durumda olduğunu aktaran Sofuoğlu, Şenmeriç'e ayak protezi konusunda yardımcı olduklarını dile getirdi.
FARKLI SIKINTILAR
Şenmeriç'in, kendisini görmek istediğini duyunca ziyareti gerçekleştirdiğini anlatan Sofuoğlu, "Farklı sıkıntıları da var. Elimizden geldiği kadar kendisine destek olacağımızın sözünü verdim. Türkiye'de kendisi gibi birçok hasta var. Belli sorunlarını dinledim. Çözebileceğim sorunlar da var ama yetersiz kaldığımızda Meclis'teki bu sorunlarla ilgilenen arkadaşlarımızla çözebileceğimiz sorunlar olduğunu da gördüm. Bu konuları da Ankara'ya gittiğimde ilgili arkadaşlarımıza dile getireceğim" diye konuştu. İbrahim Şenmeriç de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sofuoglu'na desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer de yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE