Sofuoğlu'ndan Kılınç'a ziyaret

Sofuoğlu'ndan Kılınç'a ziyaret

Sofuoğlu'ndan Kılınç'a ziyaret

2007 yılında Dünya Şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu, Türkiye Motor Sporları Düzce İl Temsilcisi Volkan Demireriten ve Motokros Balkan Şampiyonu Yasin Işık ile birlikte Düzce'de yapılması düşünülen motor sporları pisti için Düzce Valisi Bülent Kılınç'ı ziyaret etti.
Destek olalım
Düzce'ye yapılması düşünülen motor sporları pisti için destek vermek üzere Düzce'ye gelen Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu da, bunun gerçekleşmesi halinde Düzce'de Türkiye Şampiyonaları ve Balkan Şampiyonaları'nın yapılabileceğini belirtti., 'Federasyon böyle bir oluşuma destek verecektir. Ancak devlet alt yapısının yanı sıra gönüllü olarak bu oluşuma destekler şart' şeklinde konuştu.
İsimleri çoğaltalım
Türkiye'de antrenman sahası bulmakta dahi zorlandığını ifade eden Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, bu pistin yapılmasının herkes için yararlı olacağını söyledi. Sofuoğlu, 'Böyle bir pistin var olması sonucu bu sporla uğraşanlar için antrenman yapma imkanı oluşacak. Ben Kenan Sofuoğlu olarak antrenman sahası bulmakta zorlanmıyorum. Ancak gençlerimizin böyle bir imkanı yok. Motor sporlarında Türkiye'nin Dünya'ya açılan tek bir ismi var. Hep birlikte bu isimleri çoğaltalım' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE