SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR

Adapazarı Yağcılar’da başlarından vurulmuş halde ölü bulunan Manolya Sarı ile Erol Bilek, dün son yolculuklarına uğurlandı. Sarı, Emirdağ’a, Bilek ise Geyve Kırmalı’ya defnedildi

SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR

Adapazarı’nda bir evde silahla vurulmuş şekilde ölü bulunan Manolya Sarı ve Erol Bilek'in cenazeleri toprağa verildi. Alınan bilgiye göre, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'nde yer alan otopsi merkezinden alınan Sarı'nın cenazesi, Adapazarı İhsaniye Camisi'ne getirildi. Sarı'nın yakınları burada taziyeleri kabul etti.
CENAZE TÖRENİ
Burada düzenlenen cenaze törenine, Sarı'nın ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, motosiklet kulüpleri üyeleri ile vatandaşlar katıldı. Öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ Mezarlığı'na getirilen Sarı'nın cenazesi, buradaki aile kabristanlığına defnedildi. Erol Bilek'in cenazesi de Geyve’deki Boğazköy Mahallesi Camisi'ne getirildi. Bilek'in yakınları taziyeleri kabul etti.
KİMLER KATILDI
Buradaki cenaze törenine, Bilek'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Müteahhitler Birliği Genel Başkanı Murat Bayrak, motosiklet kulüpleri üyeleri ile vatandaşlar katıldı. İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Kırmalık mevkisindeki mezarlığa getirilen Bilek'in cenazesi, aile kabristanlığında toprağa verildi.
NE OLMUŞTU
Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Yağcılar Mahallesi'nde bir evde, dün silah seslerini duyan vatandaşlar durumu polise bildirmişti. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri Manolya Sarı ve Erol Bilek'in silahla vurulma sonucu olay yerinde yaşamlarını yitirdiklerini tespit etmişti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER