'SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ'

STB Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılığın gelişmesine yönelik belediyeler bünyesinde yapılacak tüm çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını belirterek, “Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” dedi

'SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ'

Sakarya Ticaret Borsası (STB) Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, tarım ve hayvancılığın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığını belirterek çağrıda bulundu. Borsa olarak tarım ve hayvancılık alanında yaptıkları çalışmalarda en büyük büyük paydaşlarının yerel yönetimler olduğuna dikkat çeken Başkan Adem Sarı, “Büyükşehir başta olmak üzere ilçe belediyelerimiz bünyesinde tarım ve hayvancılık alanında yapılan tüm girişimleri yakından takip ediyor, tam destek verdiğimizin bilinmesini istiyoruz” dedi.
TARIM VE HAYVANCILIK
Başkan Adem Sarı sözlerini şöyle tamamladı: Belediyelerimizin kanunun öngördüğü şekilde tarım ve hayvancılığın kalkınması-desteklenmesi adına bir takım yükümlülükleri bulunuyor. Borsa olarak belediyelerimizin tarım ve hayvancılık alanda çalışmalarına katkı sunmak, destek vermek ve geliştirilmesi adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Sakarya ve ülke tarımının gelişmesi demek, üretim ve istihdamın artması demek, ekonomik kalkınma demektir. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER