Sorun yok!

Sorun yok!

Sorun yok!

Başkan Bülent Yılmaz, futbolculara olan borcun büyük kısmını ödediklerini belirterek, 'Bizim borcumuz yok' dedi. Yılmaz transferin yarın netleşeceğini söyledi.
Borcun çoğu bitti
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, kadrosundaki futbolculara borcu olan kulüplere yeni transferler için lisans vermediğini söyleyen Başkan Bülent Yılmaz, 'Bizim borcumuz yok. Borçlarımızın büyük bir çoğunluğunu ödedik. Diyarbakırspor borçlu olduğu için bir dönem benzer bir duruma düşmüştü. Federasyondan gelecek parayı teminat olarak bırakarak transfer ettikleri futbolculara lisans alabildiler. Biz borçlarımızı ödemeye çalışıyoruz. Önceki gün itibariyle futbolcuların borçlarını ödettirdik, ufak bir şey kaldı. Onu da hallettiğimiz zaman borcumuz kalmayacak. ' ifadesini kullandı.
Kaynak aktarımı
Başkan Bülent Yılmaz, borçlar konusunda yeni yapılandırmaya gittiklerini belirterek, ilerleyen günlerde beklenen kaynak aktarımının olacağını kaydetti. Sakaryaspor'a gelecek olan para ile gerekenin yapılacağının altını çizen Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 'Borçlar konusunda yeniden yapılandırmaya gittik. Kulüp olarak alacaklarımız da var. Yaklaşık 1,5 milyon YTL'ye yakın kaynak aktarımı olacak. Bu parayla gerekli olan şeyleri yapacağız.'
Yarın netleşecek
Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Bülent Yılmaz, yaptığı açıklamada, 'Sürekli olarak çeşitli futbolcularla görüşüyoruz. Şu anda 5 futbolcu ile temas halindeyiz. Takıma 7 veya 8 futbolcunun transfer edilmesi üzerinde ısrarla duruyorum. Transfer konusunu yarın netleştireceğiz' diye konuştu. Öte yandan Kasımpaşa maçında taraftarların hakeme küfür etmesi nedeniyle kulübe 3 bin 750 YTL ceza kesildiği anımsatan Yılmaz, hakemlerin verdiği kararları haksız bulan taraftarların küfür etmesi yüzünden birçok maçta ceza aldıklarını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE