Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'ndan Bilgilendirme Toplantıları

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, sosyal hizmet uygulamalarını tanıtmak amacıyla bilgilendirme toplantıları düzenlemeye devam ediyor.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'ndan Bilgilendirme Toplantıları

Bu kapsamda Karapürçek ve Kaynarca ilçelerinin ardından Kocaali’de bir toplantı düzenlendi.
İlçede görev yapan muhtarlar, STK temsilcileri ve belediye meclis üyelerinin katıldığı programda hizmet sunumu yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Tanıtım toplantılarımız ile herhangi bir konuda mağdur olup da bize ulaşamayan vatandaşlarımızı tespit etmeyi, daha fazla vatandaşımıza hizmet ulaştırmayı hedefliyoruz. İnşallah, dokunulmadık el kalmayacak” şeklinde konuştu.
Sunumunun devamında katılımcılardan gelen soruları da cevaplayan Yüce, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetlerin tanıtımını yapıyoruz. Bu sayede belediyelerimiz, vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin ortadan kaldırılmasında, hangi kurumların yardımcı olabileceği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oluyor. Daha fazla vatandaşımıza ulaşma konusunda da istişareler gerçekleştiriyoruz. Konuyla ilgili duyarlılığın artırılmasını hedefliyoruz. Özellikle hayata geçirilen hizmetlerde bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başlattığımız bu projeyi tüm ilçelerimizde uygulayacağız” diye konuştu.
Düzenlenen tanıtım toplantısının ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı ve beraberindekilerden oluşan heyet, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet acar’ı makamında ziyaret etti. Kocaali Belediye Başkanı Acar, gerçekleştirilen hizmet tanıtım toplantısının önemine vurgu yaparak, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Yapılan toplantının bugün bizler için ayrıca sevindirici katkısı oldu. İnşallah, bundan sonrada hep birlikte Kocaali’de çok güzel projelere imza atacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER