SOSYAL MEYDANDA BULUŞTULAR

Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Merkezleri işbirliği ile düzenlenen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” etkinliği kapsamında gençler, doyasıya eğlendi. Etkinliklere katılan Başkan Işıksu gençlerle bir arada olmayı sürdüreceklerini söyledi

SOSYAL MEYDANDA BULUŞTULAR

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın telefon ve televizyona bağımlı olan gençleri sosyal medyadan uzaklaştırıp sosyal meydanda bir araya getirme amacını taşıyan projesi kapsamında Adapazarı Belediyesi önünde çeşitli etkinlikler düzenlendi. "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana" projesi kapsamında Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Merkezleri işbirliği ile düzenlenen etkinliklere Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da katılarak gençlerle buluştu.


MASA TENİSİ OYNADI
Her yaş grubu çocuk ve gençlerin sokak ve zekâ oyunları, spor etkinlikleri ve yarışmalar, el sanatları ve sergi ile müzik gösterilerinde doyasıya eğlendiği etkinliklerde Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, gençlerle sohbet etti ve masa tenisi oynadı. Etkinliği değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Gençlik Merkezleri ile güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. İl Müdürümüz Arif Özsoy’a ve etkinlikte çabaları olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Genç kardeşlerimizin yaşamaktan mutlu oldukları bir Adapazarı için çok çalışmaya, üretmeye, onlarla her zaman beraber olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Adapazarı’nı çok seviyoruz.” diye konuştu.


ÇOCUK HAKLARI SOKAĞI
Çocuk dostu Adapazarı için gayretli çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “32 projemizin arasında Çocuk Hakları Sokağı projemiz de var. Tüm ayrıntıları tamamladık. Çocuklarımıza haklarını bilecekleri, güvenli bir sokakta düşlerini gerçekleştirecekleri, hayata daha özgür ve kendine güvenen bireyler olarak hazırlanacakları, ekranla değil akranlarıyla büyüyecekleri bir ortam sağlayacağız. Projemizi de çok yakında hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER