'SÖZLERİNİ TUTMADILAR'

Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı’nı yarı yolda bırakan yöneticilere ateş püskürdü.

'SÖZLERİNİ TUTMADILAR'

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde kendi kaderine terk edilerek göz göre küme düşürülen Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı için Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan’dan sert bir açıklama yaptı. Sakarya basketbolu için yöneticilerin sözlerini tutmadığını ifade eden Onan, basketbolu yöneten isimleri eleştirdi.

 Ömer Onan şöyle konuştu: “Sakarya’da daha önce basketbolun içinde bulunmuş yöneticiler, iş adamları bize gelip, ‘Şöyle takım kuracağız, böyle takım kuracağız’ diye konuştular, sözler verdiler. Ama bir ay geçtikten sonra kurdukları takıma para ödememeye başladılar. Ben burada oyunculara ve antrenörlere teşekkür ediyorum. Onlar Sakaryalı olmamalarına rağmen, yaşadıkları şehrin onurunu, gururunu bize o sözleri veren yöneticilerden daha fazla düşündüler. Keşke etrafta dolaşıp, ben Sakarya Basketbolu’na şunları yaptım diyen yöneticiler de verdikleri sözleri tutabilseydi.”   

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER