'SP'den AKP'ye kimse geçmedi'

Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Ramazan Özer, kendi partilerinden AKP’yi kimsenin geçmediğini söyleyerek iddiaları yalanladı.

'SP'den AKP'ye kimse geçmedi'

AKP’nin geçen günlerde tertip ettiği meclis toplantısında bir grup Saadet Partilinin AKP’ye geçiş yaptığı ile ilgili haber hakkında, açıklama yapan Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Ramazan Özer, tepki göstererek, “Çarpıtılmış ve yanlış bilgi içeren asparagas bir haberdir…” dedi. Özer konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Son genel kongreden sonra, hiçbir Saadet Partili, değil Erenler ilçesi’nde, ülkenin hiçbir yerinde başka bir partiye geçmemiştir. Yerel basına yansıyan bu haberi servis yapan kurum ve kişiler kendilerine göre yorum yaparak, bir haber servis etmişlerdir” dedi.
ÇAMUR ATTILAR
KapananHAS Partili arkadaşların AKP’ye geçişini, sanki Saadet Partisi’nden geçmiş gibi haber yapmak istendiğini vurgulayan Özer, “Bu arkadaş grubunun, HAS Parti kurulduğu zaman bizden gittikleri doğrudur. Bunun haberde belirtilmemiş olması, haberin ne kadar art niyetle hazırlandığı açıkça görülmüştür. ‘Çamur atta izi kalsın’ misali sözle, Saadet Partisi’nin gücünü az göstermenin telaşına düşenler, 6 ay sonra korkularında ne kadar haklı olduklarını göreceklerdir. Bu korkuları ayaklarına dolaşacaktır. Saadet Partisi efsane belediyeciliği Erenler ilçesine tekrar yaşatacaktır” şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER