STB'NİN MUTLU GÜNÜ

STB’nin Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yaptığı çalışmalar nedeniyle OÇEM Özel Eğitim Merkezine “Sakarya Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Merkezi” ismi verildi…

STB'NİN MUTLU GÜNÜ

Sakarya Ticaret Borsası Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkan, Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Yılmaz ve Vedat Arslan ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, Okula Sakarya Ticaret Borsasının isminin verilmesi ile ilgili olarak; “Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır” bizde Sakarya Ticaret Borsası olarak çocukların çağdaş eğitim olanaklarıyla buluşturulması için ellimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik projelerin içinde olmaktan mutluyuz” dedi.
PROJE AMACI
Sürdürülebilir düzeyde bir proje olmasına önem vererek çalışmalarına devam ettiklerini açıklayan Mete; “Otizmli çocuklar için çalışıyorum, sloganıyla başlattığımız projemizle, hedef kitlesinde otizm teşhisi konulmuş çocukların, eğitim ve öğretim süreçlerine katkıda bulunabilmek, sosyal ve kişisel gelişim süreçlerinde onlara destek sağlayabilmek amaçlanmıştır” dedi.
OKUL MÜDÜRÜ
Okul Müdürü Ahmet Göktaş: “Otizm bir farklılıktır ve bu farkın bilinciyle Otistik çocukların hayata bağlanmalarına yardımcı olmak ve yaşam kalitelerini yükseltmek hedefimizdir. Hedefimizi gerçekleştirmek için vermiş oldukları desteklerden dolayı Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerine şahsım, öğrencilerim ve velilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER