SUBÜ ÖĞRENCİLERİNDEN DUYGULANDIRAN PROJE

SUBÜ Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi adı altında işitme engelli vatandaşlara yönelik Çanakkale gezisi düzenledi.

SUBÜ ÖĞRENCİLERİNDEN DUYGULANDIRAN PROJE

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Sapanca Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri, “Dışımdaki Sessizliğimin İçindeki Sesi Ol” sloganları ile işitme engelli vatandaşlarımızla Çanakkale’nin 104. Yıldönümünü anmak adına düzenlemiş oldukları Çanakkale gezisini SATSO Turizm Komisyonu Başkanı Taner Belge’nin sponsorluğunda gerçekleştirdiler.


ÇEVİRMERLER
  Daha önce Çanakkale’ ye gitmemiş olan işitme engelli vatandaşlarımıza bir rehber ve işaret dili çevirmenleri eşliğinde; vatanımızı kurtarmak adına canı pahasına savaşmış olan askerlerimizin neler yaşadığını bir nebze de olsa anlayabilmek adına bu tarihi geziyi gerçekleştirmişlerdir.


REHBER DUYGULANDI
Sosyal sorumluluk projesi olan etkinliğe; Sapanca Meslek Yüksekokulu proje ekibi, Sağırlar Eğitim Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği üyeleri, çevirmen Hatice Balcı, fotoğrafçı Orkun Kaya ve rehber Erdoğan Gündoğdu katılım sağladı.  Öğrencilerin yaptığı sosyal sorumluluk projesini değerlendiren rehber Erdoğan, bu görevinde oldukça duygulandığını ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort