'SÜREÇ ZORLU GEÇECEK'

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Dişli’yi ziyaret eden AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 2019 seçimlerine kadar olan sürecin zorlu geçeceğine vurgu yaparak, “Başarıyı korumak için daha fazla çalışmak ve sürekli zinde kalmak durumundayız” ded

'SÜREÇ ZORLU GEÇECEK'

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti. kongreyi birlik ve beraberlik içerisinde tamamladıklarını ifade eden Başkan Ak, 2019 seçimlerine kadar olan sürecin zorlu geçeceğine vurgu yaparak, “AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak önümüzdeki sürecin ne kadar hassas ve önemli olduğunun farkındayız. Başarıyı korumak için daha fazla çalışmak ve teşkilat olarak sürekli zinde kalmak durumundayız. Bundan sonraki süreçte, mahalle yönetimlerimizle yapacağımız çalışmaları hızlandırarak, daha fazla vatandaşımıza ulaşmanın istişarelerini yapıyoruz. Biz AK Parti teşkilatları olarak Sakarya’da büyük bir aileyiz ve tüm ilçe belediyelerimizle, başkanlarımızla uyum içinde çalışıyoruz. Ailemizin bir ferdi olan Başkanımız Süleyman Dişli’ye her zaman yanımızda olduğu için ve verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DİNAMİK DURUŞ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli ise, “Adapazarı İlçe teşkilatımızın geçtiğimiz dönemde çok ciddi çalışmaları vardı. İnanıyorum ki bu çalışmalar önümüzde süreçte de artarak devam edecektir. Teşkilatlarımızın dinamik duruşları ve uyum içerisinde çalışıyor olması elbette başarıyı da beraberinde getiriyor ve bu enerji aynı zamanda bizlerin de gücüne güç katıyor. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de inançla çıktığımız bu yolda bayrağı yere düşürmeden çalışmalarımızı sürdüreceğimizi ve her zaman teşkilatlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bu vesile ile başta AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Ak olmak üzere yönetim kurulunu oluşturan tüm kardeşlerimi kutluyor ve kongrenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER