Tabakhane alev alev! Mahalleli sokağa döküldü

Erenler Tabakhane'de bir evin çatısında yükselen alevler çevresindeki 5 eve sıçradı. Mahallelinin sokağa döküldüğü anlarda bazı kişiler yangına müdahale eden itfaiye erlerinin üzerine yürüdü. Uzun uğraşlar sonucu söndürülen yangında 6 evde maddi hasar oluştu

Tabakhane alev alev! Mahalleli sokağa döküldü

sakaryayenihaber.com- Serkan ÖZAY'ın haberi

Erenler Tabakhane Mahallesi'nde tek katlı bir evin çatısında yangın çıktı. Alevler kısa süre içinde büyüyerek çevresinde bulunan evlere sıçradı.

İki farklı sokakta bulunan 6 evden alevler yükseldi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen ekipler, yangına farklı noktlalardan müdahale etti.

Bazı vatandaşlar yangına müdahale eden itfaiye erlerinin üzerine yürüdü. Çok sayıda bölgeden olay yerine itfaiye araçları ve tankerler sevk edildi.

Alevlere teslim olan evlerde yaşayan bazı vatandaşlar dumandan zehirlendi. Ambulanslara alınan vatandaşlar SAÜEAH Acil'e götürüldü. 

Sokaklara dökülen yüzlerce mahalleli, itfaiyenin yangına müdahalesini korku içinde izledi. Sokaklar dar olduğu için yangına müdahale etmekte zorlanan itfaiye ekipleri alevleri uzun uğraşlar sonucu söndürdü.

Yangında 6 evde maddi hasar meydana geldi. 

YAŞANANLARI BÖYLE ANLATTI

İŞTE YAŞANAN KORKU ANLARI

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 11:50
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sümeyye
Sümeyye - 6 ay Önce

İtfaiye çok geç geldi, ve itfaiye gelene kadar hiçbir vatandaş su dökmedi bile.

Gülseren güler
Gülseren güler - 5 ay Önce

Benim evim gitti devlet 25 gündür hiç bir şekilde gelip destek olmadı verdikleri para ise 2500 TL bumuydu vatandaşına sahip çıkmak Fevzi kılıç ben Allah diyorum başkada bişey demiyorum