Tam mesai

Tam mesai

Tam mesai

Bir yandan transfer çalışmalarını sürdüren İpekoğlu, diğer yandan takımdan göndereceği ve kiralık olarak vereceği futbolcular üzerinde tam mesai yapıyor.

TRANSFERLER
Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, liglerin devre arası tatiline girmesiyle izin yapmadan çalışmalarına devam ediyor. İkinci yarıda küme düşmeme mücadelesi verecek olan Sakaryaspor'a en az 8 takviye düşünen tecrübeli çalıştırıcı transfer etmek istediği oyuncularla birebir görüşmelerini sürdürüyor. İpekoğlu'nun şuana kadar yaptığı görüşmelerde futbolcuların büyük bölümü ile anlaşmaya vardığı gelen haberler arasında yer alıyor.
GÖNDERİLECEKLER
Tecrübeli çalıştırıcı transfer görüşmelerinin yanı sıra takımdan göndereceği ve kiralık olarak vermeyi düşündüğü futbolcular için de çalışma yapıyor. Sakaryaspor'da en çok eleştiri alan futbolcular arasında bulunan Mehmet Akyüz, Gazanfer Aydın, Volkan Şahinel gibi isimlerin gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan İpekoğlu diğer genç oyuncuları da tecrübe kazanması adına kiralık olarak göndermeyi düşünüyor.
KAMPTA TAM KADRO
2 Ocak'ta Antalya'da kampa girmesi beklenen Sakaryaspor'da, İpekoğlu yeni transferleri kampa yetiştirmek istiyor. Bir an önce transfer edilecek olan futbolcuların işini bitirmenin çalışmasını yapan tecrübeli çalıştırıcı kamp dönemini eksiksiz tamamlayarak ikinci yarıda sıkıntı yaşamak istemiyor. Öte yandan İpekoğlu, bu hafta farklı ülkelerden gelecek olan yabancı oyuncuları da denemeye alacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE