Tarım danışmanlarına güvenin

Kaynarca Ziraat Odası Başkanı Cevdet Günhan, oda olarak yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verirken, odanın tarım danışmanlarına vatandaşlar güvenmesi gerektiğini ifade etti

Tarım danışmanlarına güvenin

Kaynarca Ziraat Odası Başkanı Cevdet Günhan, odanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Gülhan, oda olarak tarım danışmanlarıyla birlikte yapılan çalışmalar kapsamında ülkenin sayısı odaları arasında yerlerini aldıklarını söyledi. Odanın 5 bin üyesi, 2/B kapsamında ise ise 3 bin 500 üyesinin bulunduğunu belirten Günhan şöyle devam etti, “Odamız Sakarya’da değil trakya bölgesinde ve Ege bölgelerinde danışmanlar sayesinde yapılan çalışmalarda öncülük yapacak duruma gelmiştir. Bu gün bir danışmanımıza 50 çiftçi düşüyor. Danışmanlarımız her türlü konuda üreticimize destek oluyor.”
‘ONLARA GÜVENİN’
Danışmanların sık sık çiftçilerle bir araya geldiğini, tarlasında ve bahçesinde inceleme yaparak programlar hazırladığını vurgulayan Günhan, “Üyelerimiz, danışmanların hazırladığı programlara uysunlar. Programa uydukları takdirde verimlerinin artacağı bir gerçektir. Üyelerim danışmalarımıza güvensinler ve her fırsatta onların görüşlerini alsınlar” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE