TAŞIMALI SİSTEM İSTEDİLER

Serdivan’da muhtarlar ve okul aile birliği yöneticileriyle birlikte düzenlenen toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, tüm öğrencilerin gönüllerine dokunmaya gayret edeceklerini söyledi

TAŞIMALI SİSTEM İSTEDİLER

2018/2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle okullarda eğitim kalitesinin yükseltilmesi konusunda neler yapılabileceğinin ele alındığı toplantıların ilki Serdivan’da yapıldı. Şehit Yılmaz Ercan Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıların sabah bölümüne Serdivan mahalle muhtarları ile okul aile birliği yöneticileri katıldı. Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ve İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un başkanlık yaptığı toplantıya ilçe emniyet amiri, ilçe jandarma komutanı ve ilçe eğitim yöneticileri de katıldı.
186 BİN ÇOCUK
İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş konuşmasında Sakarya’da 186 bin çocuğun her türlü ihtiyacıyla dertlenilmesi gerektiğini dile getirerek, 17 Eylül itibariyle başlayan yeni eğitim öğretim yılında hedeflerinin ilimiz genelinde kaliteli eğitime yönelik çalışmalar yapmak olduğunu ifade etti. Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur’ ilkesiyle hareket ederek tüm öğrencilerin gönüllerine dokunmaya özen gösterdiklerini ifade eden Durmuş, çocuklarımızın sağlıklı, mutlu, başarılı ve güvenli bir şekilde eğitimlerini yerine getirmek için hep birlikte çalışacaklarını belirtti. Serdivan İlçesindeki eğitim toplantılarının öğleden sonraki bölümüne ilçedeki okulların müdürleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE