banner67

Tatil için gelmişti, feci kaza sonu oldu!

Arifiye'de yaşanan feci kazada yaşamını yitiren 25 yaşındaki Rabia Kılınç'ın memur olarak görev yaptığı Gaziantep'ten ailesini görmek için ilimize geldiği ortaya çıktı

Tatil için gelmişti, feci kaza sonu oldu!


sakaryayenihaber.com-Azim ÇELİK'in haberi

Kaza, Adapazarı-Sapanca Yolu'nun Arifiye mevkiinde 3 gün önce meydana gelmişti. 25 yaşındaki Rabia Kılınç, yol kenarına yanaşan otomobile binmek isterken arkadan gelen aracın çarpması sonucu ağır yaralanmış ve kaldırıldığı SEAH'ta 3 gün sonra hayatını kaybetmişti.

Feci kazanın arkasında, derin bir acı kaldı. Feci kazada yaşamını yitiren Kılınç'ın Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü'ne veri kontrol memuru olarak görev yaptığı ortaya çıktı.

FECİ KAZA SONRASI RABİA'NIN

ÖLÜM HABERİ GELDİ HABERİ İÇİN TIKLA

Genç memurun, kazadan önce yıllık izne çıkarak ailesini görmek için Sakarya'ya geldiği ortaya çıktı. Bu ölüm Kılınç'ın ailesini, sevenlerini ve devlet kurumunda çalıştığı arkadaşlarını adeta yasa boğdu.

Genç kız, gözyaşlarıyla toprağa verildi. Öte yandan Gaziantep Şehitkamil İlçe Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada,"Nüfus Müdürlüğü personelimiz Rabia Kılınç, yıllık izindeyken Sakarya ilinde meydana gelen üzücü bir trafik kazası sonucunda kaldırıldığı hastanede maalesef hayatını kaybetmiştir. Vefat eden personelimize Yüce Allah'tan rahmet, mesai arkadaşlarına,kederli ailesine başsağlığı dileriz" denildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 10:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elagözlü
Elagözlü - 2 gün Önce

☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️