banner67

TEK Yokuşu'nda tek tek... Polis affetmedi!

Sakarya Emniyet Müdürlüğü hafta sonu kısıtlamasında sokak hayvanlarının karnını doyurdu ve kentin dört bir yanında denetim yaptı.

TEK Yokuşu'nda tek tek... Polis affetmedi!

sakaryayenihaber.com*

Sakarya'da hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında polis, yine görevinin başındaydı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında yasak denetimi yaptı.

Şehrin en işlek noktalarında uygulama yapan ekipler, özellikle kentin ana giriş noktası olan TEK Yokuşu'nda araçları tek tek durdurup sorgulama yaptı.

Bu noktada izinsiz sokağa çıkanları tespit eden polis, cezai işlem uyguladı.

Sakarya Emniyeti'nden yapılan açıklamada,"Pandemi tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağında yalnız kalan sokak hayvanlarının imdadına HAYDİ ekiplerimiz yetişti. Çevre, doğa ve hayvanlara karşı işlenen suçların önüne geçmek amacıyla mücadele veren Sakarya Emniyeti sokak hayvanlarına mama ve su verdi. İlimiz genelinde sokak kısıtlaması kapsamında uygulamalarımız yoğun şekilde sürdürülmekte olup, kurallara riayet etmeyen vatandaşlarımız hakkında gerekli işlemler yapılmaktadır." ifadeleri yer aldı.

 Polis, şehirde kuş uçurmuyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 20:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
BIRI
BIRI - 3 hafta Önce

Valla haftalardir işe gidip geliyoruz hiç polis durdurmadi.Sokaklarda insan cok polis yok.Sadece tekin orayi tutmakla denetim olmuyor.