TEPKİLER SONRASINDA GÜLOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Yardımcılığına atandığına yönelik iddialarla ilgili açıklama yaptı

TEPKİLER SONRASINDA GÜLOĞLU'NDAN AÇIKLAMA

Güloğlu açıklamasında, “Bir kısım medya organlarında şahsım ve ailemle ilgili bir takım haberler çıkmıştır. Bu haberler gerek şahsımı ve gerek ailemi ciddi anlamda rencide etmiştir. Bahsi geçen haberlerde belirtildiği gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde özel kalem müdür yardımcılığı gibi bir kadro bulunmadığı gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamam gibi bir durum da söz konusu değildir.
Aile olarak Sakarya’da kökenimizin de bulunması hasebiyle Sakarya ‘nın gerek benim şahsımda ve gerekse ailemde ayrı ve müstesna bir yeri vardır. Aile olarak daha evveliyatından da tanıdığımız ve bizim için mümtaz bir yeri bulunan Sayın Ekrem Yüce Bey ‘in Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelmesi münasebetiyle siyasi geçmişim ve birikimime katkı sağlamam amacıyla tecrübe ve görüşlerinden istifade etmek için kendisi ile yapılan bir takım görüşmelerin iş başvurusu olarak basına yansıması bizi ziyadesiyle üzmüştür. Böyle bir durum söz konusu değildir.
Gelecek planlamamda önemli bir yere sahip Sakarya hakkında yukarıda da ifade ettiğim gibi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Sayın Ekrem Yüce Bey ‘in görüş ve önerilerinden istifade etmek amaçlanmıştır. Bunun dışında bir anlam yüklenmesine itibar edilmemesini ve bu doğrultuda kamuoyunun doğru ve sağlıklı bilgilendirilmesi adına saygıyla duyururum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6