"Teröre destek veren bütün oluşumları kınıyoruz"

Türkiye Muharip Gazileri Derneği Sakarya Şube Başkanı Erol Demir de kararı desteklediklerini söyledi.

"Teröre destek veren bütün oluşumları kınıyoruz"

Teröre destek veren siyasi partileri her zaman kınadıklarını belirten Demir, "Orada şehit ve gazi yakınlarını biliyorsunuz işten de attılar. Hükümetimizin, devletimizin yanındayız. Onlar ne karar alırsa saygı duyuyor, destekliyoruz. Teröre destek veren bütün oluşumları kınıyoruz." ifadelerini kullandı.

“CEZALARINI ÇEKMELİ"

Demir; Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye başkanlarının görevden uzaklaştırılması kararına destek verdiklerini belirterek; "Hem devletin bir kurumunda görev yapacaksın hem de bu ülkenin yıllardır mücadele ettiği terör örgütlerine destek vereceksin. Bunu kim kabul edebilir? Biz de asla kabul edemeyiz. Bizler gaziyiz, bizler Diyarbakırlı hemşehrilerimizle omuz omuza bu ülke için mücadele verdik, şehit, gazi olduk birlikte. Şehit yakınları ve gazilerin işten çıkarılmasına varıncaya kadar cesaret edebilen kim varsa bu devlet cezasını verir. Bizler boşuna mı şehit olduk, gazi olduk? Asla bu tür yapılanmalara müsaade etmeyiz." değerlendirmesinde bulundu.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Son Osmanlı
Son Osmanlı - 1 yıl Önce

Erol dede karnından konusma açık söyle kim teröre destek veriyor?
Chp mi saadetmi ip mi yoksa hūkūmet mi kim destek veriyor teröre?

Ferudun
Ferudun - 1 yıl Önce

Erol başkan keşke osman öcalanı trt ye çıkardıklarında bu tepkiyi etseydin keşke terörist aponun mektubu anadolu ajansında okunduğu zaman bu tepkiyi etseydin kayyum darbedir sandığa ve milletin oyuna darbedir

SIRADAKİ HABER