TEŞKİLAT RAPOR VERDİ

Kuzey ilçelerini ziyaret eden AKP İl Başkanı Yunus Tever, seçim değerlendirme raporunu geçen hafta Genel Merkeze sunduklarını belirterek, “Mahalle mahalle, sandık sandık eksik ve gerekli tespitleri önümüzdeki süreçte yaparak değerlendireceğiz” dedi

TEŞKİLAT RAPOR VERDİ

AKP İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyeleri Kocaali, Karasu, Ferizli ve Söğütlü belediye başkanlarına ve ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Ferizli ilçe teşkilatını ziyaretinde konuşan Başkan Tever, belediye başkanlığına seçilen İsmail Gündoğdu’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Tever önderliğindeki heyetin son durağı ise Söğütlü İlçesi oldu. Söğütlü’de belediye başkanı seçilen Koray Oktay Özten’e hayırlı olsun diyen heyet ardından Söğütlü ilçe teşkilatında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısına katıldı.
SÖĞÜTLÜ’DE BÜYÜK BAŞARI
Söğütlü’de almış oldukları başarılı oy oranından dolayı memnuniyetini dile getiren Tever, teşkilat mensuplarına seçim propaganda dönemindeki gayretli çalışma ve performanslarından dolayı tek tek teşekkür etti. Bir sonraki seçime şimdiden en hazır parti olduklarını söyleyen Başkan Tever, “Vatandaşlarımız size ‘benim ilçemi sen yönetebilirsin’ diyerek oy veriyor. Sizler de ilçelerinizin gelişmesinde ve kalkınmasında büyük bir role sahipsiniz. Bu rolü de gerektiği gibi yerine getireceğinize güvenimiz tamdır. Halka vaat ettiğiniz projelerinize bir yerden mutlaka başlayın. Projelerinizin takipçisi ve destekçisi de bizler olacağız.
PROJELERİNİZİN TAKİPÇİSİYİM
Kim halka neyi vaat ettiyse biz de o proje yerine getirilene kadar takip edeceğiz. Projeleri yerine getirirken de halkımızdan kopmadan iç içe olmalı ve dertlerine, sorunlarına ortak olmalıyız. Halkımızdan aldığımız bu güçlü desteği boşa çıkarmayarak verilen sözleri yerine getirmek için gece gündüz, el birliği ile çalışacağız. Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Rabbim mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi. Teşkilat başkanlarına teşekkür eden Tever, “Ben tüm ilçe başkanlarıma bu süreçte ve yoğun geçen seçim propaganda sürecindeki çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Mahalle mahalle, sandık sandık eksik ve gerekli tespitleri önümüzdeki süreçte yaparak değerlendireceğiz. Geçtiğimiz hafta Genel Merkezimize salt, yalın ve öz bir rapor sunduk. Önümüzdeki hafta partimizin Kızılcahamam kampına tüm belediye başkanlarımızla birlikte katılacağız. Gerekli değerlendirmeyi üç gün boyunca kampta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştireceğiz. Ben tekrar seçim sürecinde büyük gayret sarf eden partililerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER