Tever milli tren töreni için açıklama yaptı

AKP İl Başkanı Yunus Tever, milli elektrikli trenin raylara inme töreninin iptal edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Tever milli tren töreni için açıklama yaptı

TÜVASAŞ'ta prototipi tamamlanan Milli Elektrikli Tren Seti için 29 Mayıs'ta düzenlenmesi planlanan törenin iptal edilmesi gündeme damga vurdu. AKP İl Başkanı Yunus Tever de törenin iptal edilmesiyle ilgili sosyal medyada açıklamalarda bulundu.

İşte Yunus Tever'in açıklamaları:

"Sakarya’mızın önemli bir değeri olan Tüvasaş fabrikası tamamen yerli ve milli imkanlarla, kısa bir sürede yapımını tamamladığı Elektrikli Milli Tren Projesi için 29 Mayıs’ta bir tanıtım töreni yapmayı planlıyordu.Dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin yaşantımıza getirdiği zorluklar ve sorumluluklar sebebiyle elektrikli miili tren tanıtımının Ulaştırma Bakanlığımızca ileri bir tarihe ertelenmesi uygun görülmüştür. Dolayısıyla konunun başka bir tarafa çekilmesini uygun bulmuyoruz."

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 00:51
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahım özcan
ibrahım özcan - 4 ay Önce

cumhur başkanı gelecek butun yollar cıceklr cıceklerle dmotorcu onatılır bırde su hacı oğlundan geçse imnsAllah su sokakların durumunu görse bır tanene motorcu mıllet vekılı var motora bınmnekten başka bırsey bılmez tıtrende güzelde su erenlere hızmet yok erenler beledıyesı hızmet vermıyor

SIRADAKİ HABER