TIR Parkı Eylül'de açılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler Karaaptiler Mahallesi 1. OSB’nin tam karşısında inşa edilen Yeni Kamyon ve Tır Parkı açılışa hazırlanıyor.

TIR Parkı Eylül'de açılıyor

Başkan Zeki Toçoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme gezisinde Büyükşehir Belediyesi ve SATSO yöneticileri de hazır bulundu. Kamyon ve Tır Parkı çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin esnafların her zaman yanında olduğunun altını çizdi. Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımızın daha rahat şartlarda faaliyetlerini sürdürebilmeleri için istişare toplantıları gerçekleştiriyor, projeler üretiyor ve hızla hayata geçiriyoruz. Yeni Kamyon ve Tır Parkı ile nakliyeci esnafımız rahatlayacak. İnşallah Eylül ayı içerisinde de açılışını gerçekleştireceğiz. Hayırlı olsun” diye konuştu.
Mevcut Kamyoncular Garajı ile ilgili de konuşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Erenler ilçemizdeki garaj, mevcut görüntüsüyle bölgeye yakışmıyor. Orada inşallah ilçe belediyemizle birlikte vatandaşlarımızın memnun olacağı güzel bir çalışmayı hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER