TOÇOĞLU BAYAN PERSONELİ AĞIRLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi ve SASKİ’nin kadın personelleri ile bir araya geldi.

TOÇOĞLU BAYAN PERSONELİ AĞIRLADI

 Şehri Mahal’de gerçekleştirilen buluşmada AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Başkan Toçoğlu’nun eşi Gönül Toçoğlu, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar, Zafer Poyraz, daire başkanları ve şube müdürleri yer aldı. Başkan Toçoğlu, eşi Gönül Toçoğlu ile birlikte geceye katılan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, günün anısına karanfil takdim etti.
ATABEK KUTLADI
Programın açılış konuşmasını yapan İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü Muazzez Saygıdeğer “Bütün kadınların ve emekçi arkadaşlarımın Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.  “Kadınlar gülmezse olmaz ki, çiçeklerde açmasın o zaman” sözleriyle konuşmasına başlayan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek,  “Bir toplumu değiştirmek, geliştirmek istiyorsanız kadına yatırım yapmalısınız. Toplumda kadının yerinin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha anlayabiliriz. Böyle önemli bir yere sahip kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
HER GÜN DEĞERLİ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “On yıldır birlikte çalıştığım siz değerli mesai arkadaşlarımın ve bütün kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Biz kadınlarımızın değerini sadece bir gün değil, her gün bilen bir milletiz. Büyükşehir Belediyesi olarak şimdiye kadar kadınlara özel gerçekleştirdiğimiz projelerle ve açtığımız kurslarla toplumda kadının yerinin her zaman farkında olduk.. Sizlerle beraber her zaman çalışarak bu şehre birlikte hizmet ettik. Gayretleriniz ve çalışmalarınız dolayısıyla hepinize teşekkür ediyor, hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi. Rabia Bulut

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER