Toçoğlu, 'Her zaman yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız'

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yaşlı vatandaşlara moral vermek amacıyla düzenlenen pikniğe katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız” dedi

Toçoğlu, 'Her zaman yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız'

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşlı Hizmet Birimi, yaşlı vatandaşlar ve aileleri için moral pikniği düzenledi. Poyrazlar Gölü Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen programa, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce ile ilçelerden gelen çok sayıda vatandaş katıldı.
Gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu beraberinde Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ile misafir edilen ailelerin masalarını tek tek ziyaret etti. Bir gün değil, her gün yaşlı vatandaşların hizmetinde olduklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yaşlı vatandaşlarımızın yanındayız. Onlar için gereken ne varsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER