Toçoğlu Katlı Pazar esnafı ile bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hal Caddesi ve Katlı Pazar esnafı ile bir araya geldi.

Toçoğlu Katlı Pazar esnafı ile bir araya geldi

Sebze ve Meyveciler Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen istişare toplantısına, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra Adapazarı Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ile Hal Caddesi ve Katlı Pazar esnafı katıldı.
Esnafın görüş birliğine vardığı her türlü projenin destekleneceğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Siz esnaf olarak bir araya gelin; istediğiniz ve üzerinde görüş birliğine vardığınız her türlü projeye destek veririz. Büyükşehir Belediyesi’nin yetki alanları dahilinde istediğiniz çalışmayı gerçekleştiririz. Çok şükür, şehrimizin alt yapısı ile üst yapısını yenileniyor, bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Artık, şehrimizi daha da güzelleştirmek adına cephe yatırımları gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Önceliklerinin ‘vatandaş memnuniyeti’ olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Şehir merkezi hepimizin. Şehrimizi korumak adına ortak hareket etmeliyiz. Çalışma alanlarına birlikte sahip çıkmalıyız. Bizim işimiz hizmet üretmek. Biz zor işlerden çekinmeyiz. Tek ölçümüz, vatandaşın memnuniyeti. Vatandaşımızın istemediği bir şeyi yapmayız. Bizim zihniyetimizde vatandaşın istemediği uygulamayı yapmak gibi bir anlayış yok” şeklinde konuştu.
Bölge esnafından gelen istek üzerine Katlı Pazar’ın yanındaki parka, sembolik çeşmelerden yapılacağını belirten Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakaryamız, belediyecilik alanında en yaşanabilir şehirlerden biri. Teknolojisi ile dünyanın en ileri arıtma tesislerine sahibiz. Şu anda Türkiye’nin en temiz suyunu içiyoruz. Suyumuzu tanıtmak için de sembolik çeşmeler yapıyoruz. İnşallah, Katlı Pazar yanındaki parka da bu çeşmelerden yapacağız” ifadelerini kullandı.
Gerçekleştirilen istişare toplantısının sonunda Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür eden Adapazarı Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na, gerçekleştirilen bu istişare toplantısı için teşekkür ediyorum. Başkanımız, gerçekten bize değer veriyor. Biz, bunun farkındayız. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER