Toçoğlu, 'Tek derdimiz vatandaşa hizmet'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Güneşler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Toçoğlu, 'Tek derdimiz vatandaşa hizmet'

Güneşler Merkez Camii avlusunda gerçekleştirilen programa; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Adapazarı Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Necdet Tömekçe, Güneşler Mahalle Muhtarı İbrahim Garip, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Program kapsamında ilk olarak söz alan Güneşler Mahallesi Muhtarı İbrahim Garip, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na düzenlenen toplantı için teşekkür etti. Garip, “Sayın Başkanımızdan bir hizmet sözü aldığımız zaman biliriz ki o hizmet kesinlikle yapılacaktır. Başkanımızı mahallemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Bizden gelen önerileri samimiyetle dinleyen, şehrimizin tüm mahallelerinde vatandaşın dilek ve temennilerine yönelik çalışmalar yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Bölge için büyük öneme sahip olan Çevre Yolu Kavşağı’nın hizmete açılmasından duyduğu memnuniyeti belirterek konuşmasına başlayan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak 5 yıldır açılamayan bir kavşağı hizmete almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapım aşamasında birtakım problemler yaşamamıza rağmen, hamdolsun hiçbir sıkıntı olmadan projemizi hayata geçirdik. Çevre Yolu Kavşağı hayırlı olsun” dedi.
Güneşlere yapılacak pazar yeri projesi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlerimizi şehrin geneline yayıyoruz. Yeni pazar yeri ile ilgili Adapazarı Belediyemiz tarafından yer teslimi yapıldı. İnşallah yakın zamanda da ihalesi gerçekleştirilecek. Proje tamamladığında sadece pazar yeri olarak kullanılacak bir alandan ziyade, düğün organizasyonları ve diğer faaliyetlerin de yapılabileceği çok amaçlı bir alan meydana getirmiş olacağız. Güneşler, nüfusu kalabalık bir bölgemiz. İnşallah, bölgedeki ihtiyaca cevap verecek bir proje olacak” dedi.
Başkan Zeki Toçoğlu, konuşmasının son bölümünde Sakarya’nın daha yaşanabilir bir kent olması yönünde çalıştıklarını belirterek, “Mahallelerimiz, ilçelerimiz ve şehrimizin her bölgesine beraberce hizmet etmeye çalışıyor, şehrimizin daha yaşanılabilir bir şehir olmasını hedefliyoruz. Hizmetlerimizi beraber oluşturuyoruz. Proje ve hizmetlerimizin her aşamasında hemşerilerimizin fikirlerini alıyoruz. Bu güzel birlikteliğin her zaman korunması gerekiyor. İlişkilerimizi bu şekilde devam ettirdiğimiz takdirde çok daha nitelikli hizmetleri hayata geçireceğiz. Biz her zaman sizin yanınızdayız, yakınınızdayız. Bizim tek derdimiz vatandaşa hizmet etmektir” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER