Toçoğlu terzi ve tuhafiyeci esnafıyla buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ile bir araya geldi.

Toçoğlu terzi ve tuhafiyeci esnafıyla buluştu

Orman Park’ta gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Çokluk, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile oda üyeleri katıldı.
Şehrin genel gündeminin konuşulduğu toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kapalı Çarşı ve Uzun Çarşı hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Toçoğlu, “Şehri sıfırdan kuruyorsanız her şeyi rahatlıkla yapmanız mümkündür. Ancak var olan bir şehri yenilemek ve yeniden inşa etmek daha zordur. Sakarya, hamdolsun büyük bir gelişim içerisinde. Şehrimizdeki gelişimi sürdürülebilir kılmak istiyoruz. Kapalıçarşı ve Uzun çarşı şehrimizin en kıymetli yerlerindendir. O bölgeleri daha da kıymetlendirmek için çalışma yapmak istiyoruz. Biz her konuda yardımcı olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.
Düzenlenen toplantı için Büyükşehir Belediye Başkanı’na teşekkür eden Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Çokluk, “Sakarya’nın hiç sorunu olmayan meslek grubuyla toplantı yapıyorsunuz. Bunu samimiyetle söylüyorum. Pirimiz İdris Aleyhisselam, onun öğütleriyle birlikte meslek yaşamımıza devam ediyoruz” diyerek, tarihi bir ütüyü Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER