TOÇOĞLU'NDAN SATSO'YA VEDA

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve SATSO üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi geleceğe hazırlamak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirdik” dedi

TOÇOĞLU'NDAN SATSO'YA VEDA

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLDUK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. SATSO Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, işbirliği içerisinde çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş hizmetleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.
STKLARLA UYUMLU ÇALIŞMA
Başkan Toçoğlu, “Şehrimizi geleceğe hazırlamak, vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet sunmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirirken STK’larımızla da uyum içerisinde hareket ettik. SATSO ile ortak projelere imza attık. İş istihdamı ve ekonomik gelişim için önemli bir görev üstlenen iş dünyamızın çalışmalarına destekler sunduk. SATSO ailesine başarılar temenni ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER