Trafik ekipleri yayaları kırmızı ışıkta yakaladı

Trafik ekipleri yayaları kırmızı ışıkta yakaladı

Trafik ekipleri yayaları kırmızı ışıkta yakaladı

Yayaları yakın takibe alan Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri kırmızı ışıkta geçen yayalara uyarılarda bulunarak ceza kesti.

Kontroller
Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri şehir içi trafiğinde her hangi bir karmaşa yaşanmaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Motosiklet sürücülerini sıkı takip altına alan ekipler, kask kullanımının ve ehliyetsiz motosiklet kullanımının önüne geçmek için özellikle şehir merkezinde kontrollerini sıklaştırdı. Son olarak trafik ekipleri şehir içinde yaya ve araç trafiğinin sorunsuz bir şekilde akması için, yayaların trafik kurallarına uyması yönünde vatandaşı uyardılar.
Kırmızı ışıklar
Yayaların karşıdan karşıya geçerken trafik ışıklarına uyulması konusunda Yenicami, Bulvar ve Terminal bölgesinde uygulamalar yapan ekipler vatandaşları tek tek ikaz etti. Kurallara uymayarak kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçen vatandaşlar uyarılarak, 55 YTL para cezası kesildi. Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre bu uygulamaların düzenli aralıklarla devam edeceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE