TRAKTÖR ARKASINDA SAÇ KESİMİ

Çark Caddesi’nin ortasında saç kesimi yaparak bir ilke imza atan Mete Şengün isimli genç kuaför, şimdi de traktör römorkunda saç tıraşı yaptı. 

TRAKTÖR ARKASINDA SAÇ KESİMİ

Mete Şengün isimli genç kuaför bir ilke daha imza attı. Bu da olur mu  dedirten Mete Şengün müşterilerini köye davet ederek doğa ile iç içe Traktör arkasında kendi geliştirdiği saç kesim modellerini uyguladı. Müşterilerin Mete Şengün’ün hizmetinden memnun kaldıkları gözlendi. 
Meslek hayatında hedefinin Türkiye Şampiyonası olduğunu tekrarlayan Şengün, ilimizin yetiştirdiği başarılı Erkek kuaförlerinden biri. 19 yaşındaki Mete Şengün,  mesleğimi daha iyi geliştirmek için değişik saç modelleri tasarladığını, kendini bu işe adadığını söyledi. Şengün,  “8 yıldır Mehmet Akbıyık ustam ile mesleğimi öğreniyorum ve geliştiriyorum. Hedefim CNC Cat Kuaförler Türkiye Şampiyonasına katılmak. Ondan sonra Milli Takıma girerek ülkemi en iyi şekilde Dünya Kuaförler Konfederasyonu'nun (Confederation Mondial Coiffure) tertip ettiği "kesim-şekillendirme" yarışmasında katılmak ve başarılı olmak.”  

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21