Transferde son durum

Transferde son durum

Transferde son durum

Yönetim transfer çalışmalarını sürdürüyor. İpekoğlu'nun listesinde bulunan 21 futbolcu ile temas halinde olan yönetim bu hafta netleşecek olan bütçeyi bekliyor.

21 futbolcu
Bank Asya 1. Lig'de küme düşecek olan adaylar arasında ilk sıralarda yer alan Sakaryaspor'da ikinci yarı için transfer harekatı devam ediyor. Takımda her mevkie transfer yapacak olan Sakaryaspor'da Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun listesinde 21 futbolcu yer alıyor. İpekoğlu'nun takıma en az 8 takviye yapması bekleniyor.
Mali portre
5 Ocak'ta başlayacak olan ara transfer dönemi öncesinde yönetim bir yandan harıl harıl maddi kaynak arayışını sürdürüyor. Çeşitli projeler ile maddi krizi çözmenin planlarını yapan yönetimin transfere ne kadar bütçe ayıracağı merak ediliyor. Yönetim önümüzdeki hafta transfer için gerekli olan mali portreyi netleştirecek.
Görüşmeler olumlu
Turkcell Süper Lig dahil olmak üzere 21 futbolcu ile temas halinde olan yönetim yaptığı ilk görüşmelerden olumlu yanıt aldı. Hem bu sezon hem de gelecek sezon için iskelet kadroyu oluşturmanın hesaplarını yapan İpekoğlu'nun listesinde Eskişehirspor'dan Can Cumhur, Mustafa Sevgi, Ankaragücü'nden Burak Özsaraç, Malatyaspor'dan Fevzi Elmas, Ç.Rize'den İlhan Ummak gibi isimler ön planda yer alıyor. Öte yandan yönetim Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleriyle de görüşme halinde.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE