Transferde son durum

Transferde son durum

Transferde son durum

Sakaryaspor dış transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yeşil-Siyahlı ekibimizde stoper konusunda Antalyaspor'lu Recep Yıldız, santrfor konusunda da Eskişehirspor'lu Ömer Yalçın gündemde. Kaleci konusunda da Karsspor'da forma giyen Erol Tırpan transferinde sona yaklaşıldığı öğrenildi.
Santrafora Ö.Yalçın
Santrafor konusunda Özgürcan'ın yanına iyi bir golcü arayan Yeşil-Siyahlı ekibimizde listenin en başında Eskişehirspor'da forma giyen Ömer Yalçın olduğu öğrenildi. Futbolcu ve kulübü ile yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği öğrenildi. Ömer Yalçın ile anlaşıldığı takdirde bu oyuncunun kampın son günlerine yetişeceği felen haberler arasında yer alıyor.
Recep Yıldız öne çıktı
Dış transfer çalışmalarını hızlandıran Sakaryaspor'da stoper konusunda Antalyaspor'lu Recep Yıldız öne çıktığı öğrenildi. Antalyaspor ve futbolcu ile sıkı pazarlığını devam ettiren Yeşil-Siyahlı ekibimizin mutabakata varmaya çalıştığı gelen haberler arasında yer alıyor. Sakaryaspor bu oyuncuyu da kadrosuna katarsa savunmasını sağlamlaştırmayı başaracak.
Erol bitti gibi
Kaleci sorununu Diyarbakırspor'dan Harun'u alarak çözen Sakaryaspor'da ikinci kaleci olarak düşünülen Karsspor'lu Erol tırpan'la büyük ölçüde anlaşıldığı öğrenildi. Takımı ile bonservis sorununu çözmeye çalışan Erol'un bu sorunu hallettiği takdirde Sakaryaspor'da forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE