TÜMSİAD'IN ÜYE SAYISI ARTIYOR

VMS Var Makine Sanayi Buğra Var’ı ziyaret eden TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, “Üyelerimizle iletişimimizi sıcak tutmaya ve işle ilgili sorunlarını dinlemeye gayret ediyoruz. Üyelerimizin işlerini geliştirmenin derdindeyiz” dedi

TÜMSİAD'IN ÜYE SAYISI ARTIYOR

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetimi üyelerini iş yerlerinde ziyaret etmeyi sürdürürken bir yandan da üye ağını genişletiyor. Bu kapsamda üye ziyaretleri gerçekleştiren TÜMSİAD Sakarya Şubesine VMS Var Makine Sanayi Buğra Var katıldı. TÜMSİAD heyeti, üyeleri Tekeoğlu Civata Osman Tekeoğlu, Serinet Reklam Hilmi Cehavir, Öz Bülbül Gayrimenkul Ömer Bülbül ve Ada Cevahir İnşaat Veysel Cevahir’i Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genel Sekreter Ferhat Ateş, yönetim kurulu üyeleri Nusret Sarı, Resul Erkan ve Medet Muti ile birlikte işyerlerinde ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.
YOĞUN İLGİ VAR
TÜMSİAD’a yoğun bir ilginin olduğunu belirten başkan Ölmez, “TÜMSİAD Sakarya olarak yaptığımız ekonomik, sosyal ve kültürel etkinliklerimizin dışında üyelerimizi de bizzat iş yerlerinde ziyaret ederek kendileriyle iletişimimizi sıcak tutmaya ve işle ilgili sorunlarını dinlemeye gayret ediyoruz. Üyelerimizin işlerini geliştirmenin derdindeyiz” dedi. TÜMSİAD’ın büyük bir aile olduğunu ve yaptığı faaliyetlerle aile bireylerine katkı sağladığını ifade eden Başkan Ölmez, birlik ve beraberlikle, istişareyle sorunların çözüleceğini, çalışmaya ve üretmeye devam etmeleri gerektiğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER